info@yenerveyener.com.tr

+ 90 216 505 84 55

Hakkımızda

Yener & Yener Mühendislik Ltd. Şti., Türk İlaç, Kimya, Gıda, Kozmetik sanayine hizmet amacı ile 2005 yılında danışmanlık firması olarak Namık YENER tarafından İstanbul'da kurulmuştur.

Türk İlaç, Kimya, Gıda, Kozmetik endüstrilerinde ülkemizde eksikliği hissedilen hizmetlerin karşılanmasında, danışmanlık, mühendislik ve projelendirme konularında faaliyet göstermektedir

40 yıllık ilaç ve kimya fabrikaları deneyimini, yeni gelişen teknoloji ve standartlarla birleştirerek sektörün ihtiyaçlarını karşılamaktadır.
Bu faaliyetleri esnasında konusunda uzman yurt dışı firmalar ile işbirliklerini geliştirerek uluslararası projelerde de söz sahibi olmaktadır.
Yapılan faaliyetler Üsküdar'daki merkez ofisten takip edilmektedir.

Sektördeki 10.yılını kutlayan Yener & Yener bu süre içinde yurt içinde ve yurt dışında önemli projelere imza atmış, ülke ekonomisine katkı sağlamış ve sağlamaya devam etmektedir

Yener & Yener 2010 yılı içinde TS 13078  SANAYİ SEKTÖRÜ İÇİN DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GENEL STANDARDI'na uygunluk belgesi almıştır.

Vizyonumuz:

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz belirleyip en uygun çözümleri geliştirmektir.

Misyonumuz:

Uluslararası standartları sürekli takip ederek modern ve rekabetçi çözümlerin uygulamaya sokulmasıdır.Projelerimizin gerçekleştirilmesinde yerli kaynakların azami ölçüde kullanılması ve çevreye duyarlı sistemlerin kullanılması göz önünde bulundurulur.Ülke sanayisine hizmet etmek için, standartların oluşmasında iyi modeller geliştirilmesini ve eğitimleri öncelikli hedef kabul etmektedir.

Hizmetler:

  • Projelendirme,
  • Danışmanlık,
  • Proje yönetimi,
  • Taahhüt,
  • Ticari temsilcilik,